Tüm Hizmetlerimiz

service

Web Geliştirme

Web Sitesi Tasarımı & Yazılım Geliştirme Hizmetlerini hatasız kodlama ve özgün tasarım mottosu ile müşterilerimize sunmaktayız.

service

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu, Amatör kişiler tarafından yapıldığında hiç bir sonuç vermez, SEO'yu Digiscores'a bırak.

service

Yerel SEO

Bulunduğunuz çevredeki aramalarda çıkarsınız Muş'da bir mobilya firmasıysanız Ankara'daki firmayla rekabet etmeniz gerekmez.

service

Sosyal Medya Pazarlama

Türkiye'de 49 Milyon kişi İnternet kullanıcısı, %45'i aktif E-Ticaret alışverişini "Sosyal Medya" Vasıtası ile yapıyor.

service

E-Mail Pazarlama

Bu büyük Dijital Pazarda potansiyel müşterilerinizi tetikleyen en etkili yollardan biriside E-Posta Pazarlama hizmetleridir.

service

Adwords Reklamı

Marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

image
Yerel Arama Stratejisi

Yerel SEO Stratejisi ile bulunduğunuz çevredeki arama sonuçlarında çıkarsınız yani İstanbul'da bir mobilya firmasıysanız Ankara'daki firmayla rekabet etmeniz gerekmez.

image
Harita Optimizasyonu

Firmanızı Dijital haritalarda görünür yaparak, Bulunabilirliğini ve Etkileşimini arttırıyoruz. Diğer Dijital Stratejilerimiz için kritik öneme sahiptir.

image
Link İnşası

Arama motorlarında iyi bir sırada olmak için yapılması gereken en önemli çalışmalardan biridir. Bunun sebebi ise Google’ın yalnızca site içeriği, bakmayıp web siteleri arasındaki ilişkiye de bakmasıdır.

image
Strateji Oluşturma

Bu süreç birden fazla olabilir, Arama yapan kişinin iş akışını anlama, Şirket ve Web Sitesi hedeflerini belirleme, Kitlenizin en iyi şekilde erişmesi için sitenizi denetleme, Web Sitesi içeriklerini Optimize etme gibi.

image
Özel Web Sitesi Tasarımı

Hatasız kodlama, Özgün tasarım, Mobil uyumlu ve en önemlisi Son kullanıcı gibi düşünüp ona göre kurguluyoruz sonuçta her şey Müşterilerimiz için

image
Özel E-mail Tasarımı

İlk bakışta göze hitap eden aynı zamanda gözü yormayan, anlatılmak isteneni net ifade eden, teknik olarak altyapısı kurgulanmış tasarımlarımız ile E-Mail Pazarlama alanında da sizlere hizmet vermekteyiz.