E-Mail Pazarlama

E-Mail Pazarlamada
Doğru İçerik ve Doğru Raporlama

E-mail pazarlamada hedefleme yapmak kadar, hedefe doğru mesajı iletmek de oldukça önemlidir. “Doğru mesaj” tanımı çok geniş bir konu olup özetle, görsel ve mantıksal anlamda alıcıyı ikna eden mesaj diyebiliriz.

marketing
E-Mail Pazarlamasında en Önemli Unsurlar Aşağıdaki gibidir.
  • Hedefleme ( Doğru kitleye ulaşabilmek için )

  • Zengin İçerik ( Html, ek döküman vs. )

  • Zamanlama (Özel Gün, Kampanya Dönemi vs. )

  • Kişiselleştirme ( Alıcıya ismiyle hitap etme vb.)

  • Doğrulama ( Ek maliyetlerden kurtulmak için )

  • Raporlama ( Dönüşümü takip etme, yeni kampanyalar )

E-Mail Pazarlama Hizmetlerimiz

Doğrudan Müşteriye odaklı Tetikleyici E-Mail Kampanyaları Yönetiyoruz

image
E-Mail Pazarlama Stratejisi Oluşturma

E-Mail Pazarlama, bütüncül pazarlama kampanyalarının önemli bir parçası olduğunu hepimiz biliyoruz. E-mail pazarlamanın en önemli stratejilerinden biri, sizden gelen mesajları almayı ve aynı zamanda ürününüzü ya da hizmetinizi kullanmakla ilgilenen insanlara ulaşmanın zorluklarıyla başa çıkabilmeyi de kapsamalıdır.

image
E-Posta Şablonu Tasarımı

Özel Html, E-Mail Bültenleri tasarlıyoruz tamamen özgün ve kullanışlı. Internet Explorer, Chromei Firefox, Safari gibi tarayıcılarda sorunsuz iletilir fotoğraflı spam'e düşen Mailingleri unutun E-Posta Tasarımını Digiscores'a bırakın.image
İzleme ve Raporlama

Müşterilerinizle iletişim halinde kalmanız ve iletişiminizi kişiselleştirmeniz oldukça önemlidir. Bu doğrultuda ilgili verileri hızlı bir biçimde özelleştirip, incelemek ve kampanyalarınızın etkili ve başarılı olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Kişiselleştirilebilir raporlar hem kampanyalarınızı optimize etmenize hem de yatırım getirinizi güvence altına almanıza olanak tanıyacaktır.


image
E-posta Pazarlama Kampanyaları

Kampanya grubu için örnek olarak Yıldönümleri ve İndirimler verilebilir. Tür tanımlaması için de örnek olarak Yıldönümü grubu için Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü verilebilir. Kampanyalar için bir Bitiş Tarihi değeri belirtilmektedir. Bitiş Tarihinden sonra kampanyaya gönderi eklenememekte, bitiş tarihi geçen kampanyalar için tekrar gönderim yapılmamaktadır.