Adwords Reklamları

PPC

Adwords Reklamları

İnternetin bu kadar yaygınlaştığı ve ticaretin odağı haline gelmeye başladığı bir dönemde işletmeniz hala Google’da yer almıyor mu?

  • Google AdWords ile reklam yayınlamaya başladığınızda daha fazla telefon ve mail alacak ve daha fazla yeni müşteri kazanacaksınız ve bunların işinize olan katkısını hemen hissedeceksiniz.

  • Online satışların %73 ü arama ile başlamaktadır. İnsanlar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aradığında artık daha fazla görünür olacaksınız.

  • Google AdWords reklamları marka bilinirliğinin artmasında önemli rol oynar. uzun soluklu kampanyalar sadık müşteriler oluşmasını sağlar.

image

Video Reklamları ( TrueView )

Youtube'da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı şekillerde etkileşime geçmek için AdWords'de bir dizi video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz.

image

Tıklama Başına Maliyet ( TBM )

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da doğal arama sonuçlarında geride kalan web sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet (TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayalım

image

Ürün Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamlarıyla kullanıcılara ürününüzün fotoğrafının yanı sıra bir başlık, fiyat, mağaza adı ve ürününüze ilişkin diğer bilgileri gösterebiliriz.

image

Display Reklamlar ( Banner Reklam )

Ürün, Hizmet veya Markanız ile ilgili sitelerde ve diğer Sosyal Platformlarda, Direk olarak Hedef Kitleninizin önüne çıkarılan "Banner" reklamların tümüdür.